O NAS

KIM JESTEŚMY?

RADICAL FANS to polska marka odzieży skierowana do prawdziwych kibiców, patriotów, sportowców... Tworząc nazwę inspirowaliśmy się radykalnymi poglądami i postawą aktywnej części piłkarskich fanów, nie tylko ultrasów. Radical Fans powstało dzięki pasji i zaangażowaniu osób, które posiadają długie doświadczenie zarówno w "turystyce stadionowej", jak i w pracy w branży odzieżowej. Inspiruje nas nie tylko piłka nożna, nie zamykamy się w żadne ramy, nasza propozycja to szeroko pojętą odzież kibicowska, patriotyczna, uliczna czy sportowa. Jesteśmy także producentem silikonowych etui na telefon (w ofercie ok. 150 modeli).

ODZIEŻ NA ZAMÓWIENIE

Obok sprzedaży produktów marki Radical Fans, tworzymy także wysokiej jakości odzież na indywidualne zamówienie klienta. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta począwszy od przygotowania projektu graficznego po dostarczenie gotowego produktu do klienta. Więcej na temat produkcji na zamówienie znajdziecie państwo w dziale: ODZIEŻ NA ZAMÓWIENIE.

JAKOŚĆ

Odzież, którą oferujemy, została wyprodukowana od początku do końca w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Nasz dostawca dzianiny jest członkiem Izby Bawełny w Gdyni, gdzie warunkiem członkostwa jest używanie najwyższej jakości przędz bawełnianych w procesie produkcyjnym! Dzianiny te posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 oraz Międzynarodowy Znak Bawełny.
Korzystamy również z najlepszych i innowacyjnych form nadruków (takich jak trwały sitodruk) w różnej formie i grubości, farby wodne, wywabianie bawełny, druk HD, wysokiej jakości haft itp., o których możecie więcej przeczytać przy każdym produkcie.

CELE

Staramy się sukcesywnie powiększać swoją ofertę i chcemy trafiać w gusta wszystkich prawdziwych kibiców. Bardzo zależy nam na oryginalności, więc jeśli chcecie ubierać się wyjątkowo - na pewno wybierzecie Radical Fans.
Dokładamy wszelkich starań, by obsługa, kontakt i przesyłka były jak najlepsze i najszybsze.
Jeśli macie jakiekolwiek sugestie, propozycje, pytania czy zastrzeżenia co do działalności naszej firmy - prosimy o kontakt.

kontakt@radicalfans.pl

516 705 355