Kim jesteśmy?

RADICAL FANS to polska marka odzieży skierowana do prawdziwych kibiców, patriotów, sportowców... Tworząc nazwę inspirowaliśmy się radykalnymi poglądami i postawą aktywnej części piłkarskich fanów, nie tylko ultrasów. Radical Fans powstało dzięki pasji i zaangażowaniu osób, które posiadają długie doświadczenie zarówno w "turystyce stadionowej", jak i w pracy w branży odzieżowej. Inspiruje nas nie tylko piłka nożna, nie zamykamy się w żadne ramy, nasza propozycja to szeroko pojęta odzież kibicowska, odzież sportowa, odzież uliczna czy odzież patriotyczna. Jesteśmy także producentem oraz sprzedajemy silikonowe etui kibicowskie i patriotyczne na ponad 150 modeli telefonów. Obok sprzedaży produktów firmy Radical Fans, tworzymy także wysokiej jakości odzież i gadżety na indywidualne zamówienie klienta. Więcej w dziale ODZIEŻ NA ZAMÓWIENIE.

Jakość

Odzież, którą oferujemy, została wyprodukowana od początku do końca w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Nasz dostawca dzianiny jest członkiem Izby Bawełny w Gdyni, gdzie warunkiem członkostwa jest używanie najwyższej jakości przędz bawełnianych w procesie produkcyjnym! Dzianiny te posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 oraz Międzynarodowy Znak Bawełny.
Korzystamy również z najlepszych i innowacyjnych form nadruków (takich jak trwały sitodruk) w różnej formie i grubości, farby wodne, wywabianie bawełny, druk HD, wysokiej jakości haft itp., o których możecie więcej przeczytać przy każdym produkcie.

Cele

Staramy się sukcesywnie powiększać swoją ofertę i chcemy trafiać w gusta wszystkich prawdziwych kibiców. Bardzo zależy nam na oryginalności, więc jeśli chcecie ubierać się wyjątkowo - na pewno wybierzecie Radical Fans.
Dokładamy wszelkich starań, by obsługa, kontakt i przesyłka były jak najlepsze i najszybsze.
Jeśli macie jakiekolwiek sugestie, propozycje, pytania czy zastrzeżenia co do działalności naszej firmy - prosimy o kontakt.